SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polskie Radio żegna się z szefami aktualności w Trójce, pracownicy protestują

Grażyna Mędrzycka-Gęsicka, kierownik redakcji aktualności Trójki, odchodzi z Polskiego Radia za porozumieniem stron, natomiast jej zastępca Tomasz Ławnicki odmówił podpisania takiego wypowiedzenia. Związek zawodowy pracowników stacji podkreśla, że to wbrew wcześniejszym deklaracjom dyrekcji, i zapowiada, że będzie starał się o przywrócenie zwolnionych osób do pracy.

Dołącz do dyskusji: Polskie Radio żegna się z szefami aktualności w Trójce, pracownicy protestują

133 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jaga500
Jakoś nikt nie brał w ovronę dziennikarzy "Życia Warszawy", gdy GW ją likwidowała.
odpowiedź
User
koliber
Mów za Siebie, po odejściu Laskosia wstydziłem sie za Akcję Morła. To była klapa i czekoladowe g...
Słuchacze Trójki nie zgadzając się no upolitycznienie swego Radia organizują się na fb strona >Ratujmy Trójkę< Zapraszam

A dlaczego "słuchacze Trójki" nie protestowali, gdy przez lata Trójka organizowała akcje połączone z promowaniem byłego Prezydenta?
To nie było "upolitycznienie Radia"?
Dlatego, że takie akcje podobały się słuchaczom. Takich słuchaczy ma Trójka, którzy - płacąc abonament - chcą stacji o takim profilu. Dla prawicowej ćwierćinteligencji jest inny program Polskiego Radia, dla lewicowej inteligencji jest Trójka.
odpowiedź
User
Pastuch
Nie słucham już "Trójki". Dla mnie stała się "Trujką". Niechlujstwo językowe niektórych dziennikarzy utrudniało mi nawet wychowywanie dzieci. Nie chodzi o słownictwo ale artykulację. Bo skoro "pani w radio" mówi r jakby mówiła ł, a "pan z radia" mówi rz jakby mówił z, to rozbijało moje zachęty do ćwiczeń logopedycznych z dziećmi. Nie jestem ekspertem ale, co najmniej trzy osoby na ogólnopolskiej antenie swoją wymową zaniżało polską normę i sankcjonowało swoimi wadami, że przecież tak też można. Jeszcze nie doczekaliśmy się prezentera wiadomości się, który by się jąkał. Ale odniosłem wrażenie, ze w "Trujce" to też możliwe.
odpowiedź