SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Można już głosować na noworoczny Top Radia 357. Są nowe zasady

We wtorek ruszyło głosowanie na Top Radia 357. Głosy można oddawać maksymalnie na 57 utworów, koniec głosowania – 28 grudnia. - Inspiracje do głosowania będziemy wam udostępniać w grudniu na fanpage'u Top Radia 357 – informuje redakcja muzyczna rozgłośni. Top, który zostanie nadany 1 stycznia 2023 roku, poprowadzi tym razem czwórka dziennikarzy. A to nie koniec zmian.

Dołącz do dyskusji: Można już głosować na noworoczny Top Radia 357. Są nowe zasady

36 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gość X
W przecwieństwie do dawnego Topu Wszech Czasów z dawnej Trójki tu nie ma polskich utworów.
A między świętami, a Nowym Rokiem można posłuchać na podstawie znanych wcześniej wyników oryginalnego topu wszech czasów (choć co roku dochodzą m.in. świeże utwory z bieżącego roku) na stronie niderlandzkiej (holenderskiej) rozgłośni NPO Radio 2, chodzi o top 2000, to będzie już jego 24. edycja. Z uwagi na dłuższe wersje albumowe (pełne) piosenek, top tamtej rozgłośni od 2020 roku nadawany jest w formule 24/7, tam jest 12 prowadzących w stałej kolejności zmieniających się co dwie godziny.
odpowiedź
User
LGOM
Wiadomo że Niedźwiecki wraz Energy Czapeczką już dawno ustawili wyniki tego topu a biedni patroni znowu będą oszukani, oraz słuchacze. Tak samo jak było w Trójce, nic się nie uczą gagatki.
Idi na xuj! i nie wracaj!
odpowiedź
User
37-latek
Niewymownie bawi mnie to hasełko od miesięcy przewijające się w komentarzach: "Nie ma już Trójki, jest Program 3". Otóż... może słuchacze 357 tego nie pamiętają, ale to zawsze był Program 3. Nazwę tę zawiera np. słynne logo z lat 80., stylizowane na szpulę magnetofonową (trochę wstyd go nie znać, podkreślając jednocześnie przywiązanie do dawnej Myśliwieckiej). "Trójkę" zaczął lansować dyrektor Laskowski (2002-2006), który był taką Kamińską swoich czasów: zwolnił dużą część zespołu, wywalił wiele audycji, wprowadził popową playlistę. Jedynie, co trzeba mu przyznać, tępej propagandy za jego czasów nie było. Legenda mówi też, że za używanie starej nazwy (Program 3) groziły dziennikarzom kary finansowe. Używając hasła: "Nie ma już Trójki, jest PR 3" nobilitujecie tylko działania Ka/\/\ińskiej, sugerując, że to ona odwołuje się do trójkowej tradycji i wręcz odkręca to, co zrobił Laskowski. Naprawdę, na tych Waszych grupach dla patronów nie ma nikogo, kto by pamiętał Trójkę sprzed dwudziestu lat i podpowiedział, że hasełko, które tak sobie upodobaliście, jest (sorry) zwyczajnie idiotyczne?

Ludzie najwyraźniej mają Alzheimera i oraz pamięć muszki owocówki, gdyż okres formatowania PR 3 przez Witolda Laskowskiego sprzed 20 lat z premedytacją wymazali ze swojej pamięci błyskając sobie po oczach neuralizatorem rodem z "Facetów w Czerni".
odpowiedź