SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Duży spadek oglądalności TVP1, seriale TVP hitami tygodnia

Ranking najchętniej oglądanych programów telewizyjnych w zeszłym tygodniu zdominowały seriale TVP: „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz” i „Barwy szczęścia”. Wśród stacji liderem był Polsat, a duży spadek oglądalności zanotowała TVP1 - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Duży spadek oglądalności TVP1, seriale TVP hitami tygodnia

29 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
anka
jebac tvp
odpowiedź
User
abc
Połowa komentarzy o skokach. Czy boli was to, że Polacy lubią skoki, czy że akurat w TVP są, czy samo TVP was boli i pleciecie by pleść. Poproście GW niech w swoim wydaniu papierowym transmitują skoki, to może przestanie spadać o 25% rok do roku.


Teza, że Polacy lubią skoki jest dla mnie co najmniej dyskusyjna. Polacy poprzez oglądanie skoków leczą według mnie swoje kompleksy. Ciekaw jestem co przeciętny Polak wiedział o skokach przed okresem, kiedy swoje sukcesy zaczął odnosić Małysz? ... Gdyby tak hipotetycznie skończyły się sukcesy polskich skoczków zainteresowanie skokami w Polsce wróci do tamtego poziomu. To nie ta dyscyplina sama w sobie przyciąga bowiem Polaków przed telewizory, tylko potrzeba sukcesów, których skoczkowie od jakiegoś czasu akurat Polakom dostarczają. Skończą się sukcesy, skończy się "zainteresowanie" skokami ...
Gorszej analizy nie słyszałem. Polacy lubią sporty, w których mają sukcesy. Dziwne, powinni oglądać 24h/dobę krykiet, turniej capoeiry, curling (nota bene świetny sport), aikido i łucznictwo. W USA ludzie oglądają baseball, kosza, futbol, bo mają najlepsze ligi świata. Ciekawe czy oni też leczą kompleksy? Dziwne, że jak sukcesy piłkarzy pokazuje Polsat to nie przeszkadza Ci to. A i a propos tego. Ja pamiętam, jak byłem mały, zanim jeszcze Małysz miał sukcesy ale już skakał. I puszczali to w TVP. I zasiadałem przed telewizorem zawsze obowiązkowo i sobie oglądałem. I o dziwo potem jak już przyszły sukcesy Małysza, może zainteresowanie zmalało (teraz pewnie napiszesz, że wniosek z tego, że to sport dla dzieci). Kompleksy to Ty leczysz i tyle.


Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałeś, to "usłyszysz" gorszą analizę. Czego ma niby dowodzić to, że oglądałeś skoki jako dziecko? ... Ja też oglądałem i co z tego? ... Nie napisałem, że przed erą sukcesów Małysza nikt w Polsce nie oglądał skoków, napisałem tylko tyle, że wówczas zainteresowanie tą dyscypliną w Polsce było znikome. Tak znikome jak znikoma jest dzisiaj wiedza Polaków na temat takiej dyscypliny sportu, jak tenis stołowy. W Polsce gra się oczywiście w tenisa stołowego, ale wyjdź na ulicę i zapytaj Polaków o nazwiska najlepszych obecnie pingpongistów świata. Dam sobie rękę uciąć, że prawie każdy nie wymieni choćby jednego nazwiska. Piszę o tym natomiast dlatego, że kiedyś tenisa stołowego oglądało się w Polsce tak, jak teraz skoki i każdy Polak doskonale wiedział kto to jest Grubba, a prawie każdy kto to jest Kucharski, Waldner, Appelgner czy Persson. Możesz powiedzieć mi więc co takiego się stało, że Polacy nie oglądają już masowo w telewizji tenisa stołowego, specu od psychoanalizy?
odpowiedź
User
ała
Połowa komentarzy o skokach. Czy boli was to, że Polacy lubią skoki, czy że akurat w TVP są, czy samo TVP was boli i pleciecie by pleść. Poproście GW niech w swoim wydaniu papierowym transmitują skoki, to może przestanie spadać o 25% rok do roku.


A ja myślę, że Ciebie boli, że zakończenie sezonu skoków pokazało, że król jest nagi.

Teleexpress szczycił się wysoką oglądalnością, także wśród młodych. Krzyczano: jak wspaniale, odświeżenie pomogło, ma nawet wyższą oglądalność niż skoki.
Minęły skoki - król jest nagi. Oglądalność ułamkiem, a widzami starcy.
odpowiedź