SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Akcja promocyjna Polskiego Radia RDC zakończona na komisariacie

W środę 11 grudnia br. Polskie Radio RDC przeprowadziło na pl. Zbawiciela akcję reklamową, promującą audycję kabaretową pt. "Biedni strażacy patrzą na tęczę". Dwóch wynajętych statystów w przebraniu strażaków stało pod spaloną tęczą z transparentem. Wylądowali na komisariacie.

Dołącz do dyskusji: Akcja promocyjna Polskiego Radia RDC zakończona na komisariacie

33 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sejk
Pani Wanat usiłuje zrobić rewolucję, bo i lewicowo-postępowa jest (prowadzi program o seksie, pisze książki o seksie) i koszerna. Reklamowany usilnie kabaret był taki sam jak ona - nie warto tego słuchać, bo napastliwością ideologiczną odrzucał. Niestety, głupi ludzie nie mogą być skuteczni.
0 0
odpowiedź
User
Krakus
Co gejki nie potraficie sie z siebie sami posmiac Polska bez LGTB
0 0
odpowiedź
User
marcin
Art. 61 Kodeksu Wykroczeń:
Art. 61.
§ 1. Kto przywłaszcza sobie stanowisko, tytuł lub stopień albo publicznie używa
lub nosi odznaczenie, odznakę, strój lub mundur, do których nie ma prawa,
podlega karze grzywny do 1000 złotych albo karze nagany.
§ 2. Kto ustanawia, wytwarza, rozpowszechnia publicznie, używa lub nosi: godło,
chorągiew albo inną odznakę lub mundur, co do których został wydany zakaz, albo odznakę lub mundur organizacji prawnie nieistniejącej, albo odznakę lub mundur, na których ustanowienie lub noszenie nie uzyskano wymaganego zezwolenia, podlega karze aresztu albo grzywny.
§ 3. W razie popełnienia wykroczenia określonego w § 1 można orzec, a w razie
popełnienia wykroczenia określonego w § 2 orzeka się przepadek wymienionych w tych przepisach przedmiotów, jak również innych przedmiotów służących do popełnienia wykroczenia, takich jak pieczęcie, stemple, papier firmowy lub bilety wizytowe, choćby nie stanowiły własności sprawcy.
0 0
odpowiedź