SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radio Złote Przeboje codziennie przez godzinę bez reklam i prezenterów

Od przyszłego tygodnia Radio Złote Przeboje na całe wakacje wprowadza do ramówki godzinę programu bez bloku reklamowego. W tym czasie słuchacze usłyszą wyłącznie muzykę.

Radio Złote Przeboje właśnie poinformowało o swojej letniej ramówce. Stacja promuje się hasłem "Gramy na to, jak na lato!". Radio Złote Przeboje w te wakacje stawia przede wszystkim na muzykę.

Od poniedziałku, 28 czerwca na antenie rozgłośni ma pojawiać się jeszcze więcej największych przebojów z lat 80., 90. i dwutysięcznych. Stąd pomysł, by w upalne dni lata od poniedziałku do piątku o godz. 15 Radio Złote Przeboje przez prawie 60 minut grało tylko piosenki. Bez reklam i bez gadania.

- Wyemitujemy jedynie serwis informacyjny o godz. 15, a po nim pojawią się ulubione piosenki naszych słuchaczy - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Agata Staniszewska, rzeczniczka prasowa Agory.

Stacja przypomina, że jak co roku będzie można głosować na Złoty Przebój wakacji na stronie internetowej stacji. Aktualne notowania pojawią się na antenie w każdy piątek między godz. 18 a 20.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

Jak wynika z ostatniego badania Radio Track, Radio Złote Przeboje w fali marzec-maj br. miało 2,7 proc. udziału w słuchalności.

Dołącz do dyskusji: Radio Złote Przeboje codziennie przez godzinę bez reklam i prezenterów

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
opk
To protest przeciw zarządowi agory
odpowiedź
User
Cyrek
W ogóle powinni wyrzucić głosy z tego radia, w końcu po co myśleć w świecie agorowym.
odpowiedź
User
Gość X
A może lepiej bez przekleństw w piosenkach?
odpowiedź