SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W czwartek ma wrócić poranne „Zapraszamy do Trójki”. Trwają prace na Listą Przebojów

Od czwartku będą wracały na antenę Trójki zawieszone programy w tym „Zapraszamy do Trójki” i „Godzina prawdy” Michała Olszańskiego. Trwają też prace nad przywróceniem Listy Przebojów. Takie są ustalenia nowego dyrektora Kuby Strzyczkowskiego z zespołem - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Ufamy Kubie, znamy się od wielu lat - podkreślają dziennikarze, z którym rozmawialiśmy.

Dołącz do dyskusji: W czwartek ma wrócić poranne „Zapraszamy do Trójki”. Trwają prace na Listą Przebojów

58 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Uncle Fester
Lista Przebojów to niech będzie puszczana w jakimś skansenie a nie radiu,. To ma być radio ciekawe muzycznie! A do tej pory było tragiczne muzycznie!


Trójka to była najbardziej różnorodna muzycznie stacja - prezentowała prawie cały przekrój współczesnej muzyki, od rocka, bluesa, jazzu, przez latino, muzykę świata, pop aż po najświeższą elektronikę i muzykę klubową. Fakt, że niektóre gatunki można było usłyszeć tylko w audycjach autorskich, o nietypowych porach.
odpowiedź
User
marr
Ma znowu wrócić lista, która wg różnych doniesień była jedynie projektem autorskim jej prowadzącego a kolejność utworów na liście zależała jedynie od widizimiisię prowadzącego? Pora z tym skończyć.
odpowiedź
User
Druh zasępowy
Dobrze Pan to ujął - prawie. Brakuje w Polskim Radiu muzyki Disco Polo. Ta muzyka to nasze dobro narodowe. Pop i Rock jest w każdym kraju. My możemy się poszczycić Disco Polo. Prosta dźwięczna muzyka, niebanalne teksty, powinniśmy być dumni. Myślę, że audycje ze skoczną muzyką przyciągnełyby przed raduoodbiorniki nowych słuchaczy. Misją radia publicznego powinno być zaspokojenie gustów każdego słuchacza chociaż w cząstce. Jednogodzinna audycja na 152 w tygodniu to jest nic, a jestem pewien że radio zyskałoby na tym.
odpowiedź