SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ministerstwo Cyfryzacji chce więcej niż jeden blok na operatora w aukcji 5G. Telekomy przeciwne tej koncepcji

Ministerstwo Cyfryzacji zgłosiło pomysł zgodnie z którym w planowanej aukcji częstotliwości do 5G jeden operator mógłby uzyskać więcej niż jeden blok na potrzeby rozwoju tej sieci. Według resortu takie rozwiązanie pozwoli przyspieszyć dynamikę budowy 5G i zwiększy wpływy z aukcji do budżetu. Największe polskie telekomy chłodno przyjęły koncepcję MC, według nich rezerwacja pojedynczego bloku dla każdego z nich jest najbardziej właściwa.

Dołącz do dyskusji: Ministerstwo Cyfryzacji chce więcej niż jeden blok na operatora w aukcji 5G. Telekomy przeciwne tej koncepcji

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bryan
NIE dla 5G


Kolejny znawca, po co się wypowiadacie jeśli nie macie pojęcia o tym jakie korzyści może przynieść nam nowa sieć, a powielacie bzdury heretyków w yt.
odpowiedź
User
Same korzyści doprawdy
NIE dla 5G


Kolejny znawca, po co się wypowiadacie jeśli nie macie pojęcia o tym jakie korzyści może przynieść nam nowa sieć, a powielacie bzdury heretyków w yt.
Jeszcze większą inwigilację? Wzrost zachorowalności na nowotwory albo przedwczesne zgony w wyniku zawału czy udaru? Więcej chorób z autoagresji? Większe rozleniwianie, ogłupianie, uzależnianie ludzi przy jednoczesnym zabieraniu im czasu, zdrowia i prywatności? To są te korzyści? No wyręczę się naprawdę.
odpowiedź
User
geon
Dzięki 5G od poczęcia do przyspieszonej śmierci w każdej sekundzie swojego życia każdy człowiek będzie nieustannie naświetlany promieniowemiem 100 razy silniejszym niż obecnie dopuszczalne. Ale za to będzie szybszy internet
Bez 5G i tak te normy by zostały zmienione bo były nie potrzebnie tak zbyt restrykcyjne. W innych krajach europejskich to standard i nie widać, żeby miało to jakiś negatywny wpływ, więc skąd te obawy?
odpowiedź