SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja „a la carte” w praktyce, czyli pojedynczy kanał za równowartość 10-22 zł

Już niedługo polskie sieci kablowe i platformy cyfrowe mogą zostać zmuszone do zaoferowania możliwości wykupienia dostępu do pojedynczych kanałów telewizyjnych. Takie przepisy od 6 lat obowiązują w Kanadzie. Tamtejsi operatorzy płatnej telewizji najczęściej oferują stacje za 3-7 dol. miesięcznie. Większość klientów musi też płacić blisko 20 dol. za wynajem dekodera.

Dołącz do dyskusji: Telewizja „a la carte” w praktyce, czyli pojedynczy kanał za równowartość 10-22 zł

40 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nareszcie!
Będzie można wziąć np. kanały sportowe bez propagandy wsi24 czy polsz*** news.
0 0
odpowiedź
User
PioB1985
Teraz za 160 kanałów płacę 48 zł (+Internet 35zł). Po tych zmianach w tej samej cenie 48zł będzie tylko kilkanaście programów najdrożej wycenianych jak np. Eurosport,Polsat Sport, National Geographic.
0 0
odpowiedź
User
fgh
Większość tych śmieciowych kanałów praktycznie nikogo nie obchodzi. 70% oferty z tych kanałów jest puszczana za darmo w DVBT w kanałach takich jak Metro, WP itp. To za co warto płacić czyli oferta premium - sport, filmy i seriale to oferta która nawet nie dobija do 10 kanałów i to przy ostrej konkurencji Netflix, Disney i Prime.
0 0
odpowiedź