Technik Studia

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek i kandydatów zainteresowanych współpracą z Telewizyjną Agencją Informacyjną, na stanowisku

(miejsce pracy: Warszawa, Plac Powstańców)

Zadania:
•    konfiguracja, obsługa i utrzymanie poprawnego działania infrastruktury technicznej,
•    obsługa urządzeń i opieka nad sprzętem zainstalowanym w studiach i reżyserkach,
•    realizacja techniczna audycji studyjnych,
•    diagnoza i usuwanie awarii sprzętu.

Oczekujemy:
•    min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na takim samym lub pokrewnym stanowisku przy produkcji telewizyjnej,
•    wykształcenia technicznego/kierunkowego, min. średniego,
•    podstawowej znajomości, obsługi i konfiguracji urządzeń: mikserów wizji, dźwięku, światła, krosownic automatycznych, techniki oświetleniowej, serwerów i ekranów multimedialnych,
•    umiejętności rozwiązywania problemów i radzenia sobie w sytuacjach stresujących podczas pracy na żywo,
•    znajomości języka angielskiego (dokumentacja techniczna),
•    uprawnień SEP do 1 kV,
•    elastyczności i dyspozycyjności.

Oferujemy:
•    stabilną współpracę z największą telewizją i jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce,
•    współpracę profesjonalnego zespołu Działu Techniki,
•    kontakt z najnowszymi technologiami i narzędziami,
•    możliwość śledzenia z bliska interesujących wydarzeń, jakie współtworzy nasza firma,
•    dobrą atmosferę w pracy,
•    dogodną lokalizację w centrum, w pobliżu stacji metra Świętokrzyska.

Stała współpraca, kontrakt B2B.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłanie
do 29 grudnia 2017 r. CV, listu motywacyjnego, na adres email rekrutacja@tvp.pl.

W temacie maila prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz kodu rekrutacji – „technik studia/E”.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych
w przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Telewizję Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość przysługującego mi prawa do wglądu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie”.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.