Account Executive w Zespole Międzynarodowym

Isobar Poland Group powstała w wyniku połączenia spółek posiadających uzupełniające się wzajemnie kompetencje. Łączymy to, co najlepsze: strategiczno – kreatywne podejście Isobaru , technologiczno – consultingowe kompetencje Hypermedia i ideę kampanii social by design, według której pracuje Lubię to. W takim składzie jesteśmy w stanie dostarczać kompleksowe rozwiązania biznesowe dla największych graczy na rynku – zarówno lokalnym jak i globalnym.

Isobar Poland Group współpracuje także z pozostałymi spółkami wchodzącymi w skład naszej sieci Dentsu Aegis Network. W tak zacnym gronie ekspertów możemy śmiało mówić, że digital nie ma przed nami tajemnic. Chcesz przekonać się jakie korzyści płyną z pracy w tak zróżnicowanym środowisku?
Aktualnie szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

Główne obowiązki na tym na tym stanowisku:
•    Koordynacja komunikacji zewnętrznej Klienta w kanałach Socialowych
•    Bieżąca współpraca z Klientem w języku angielskim i polskim
•    Budowanie i podtrzymywanie relacji z Klientami
•    Współpraca z różnymi działami firmy oraz podwykonawcami zagranicznymi
•    Nadzór nad kalendarzem projektu i budżetem
•    Analizowanie wyników i przygotowywanie rekomendacji mediowych

Nasze oczekiwania:
•    Bardzo dobry angielski (praca w tym języku)
•    Doświadczenie w pracy z klientem po stronie Agencji
•    Doświadczenie i znajomość Social Media (na gruncie zawodowym ;) )
•    Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji
•    Zdolności organizacyjne

Nice to have:
•    Umiejętność pracy z podwykonawcami zagranicznymi
•    Komunikatywna znajomość języka Francuskiego

Mamy Ci do zaoferowania:
•    Pracę dla znanego, międzynarodowego klienta z branży Fashion
•    Bogaty pakiet otwartych szkoleń w obszarze Digitalu oraz inicjatywy wspierające rozwój w tym obszarze
•    Pracę w nowoczesnym biurze ze strefami relaksu, siłownią, parkingiem rowerowym i samochodowym, oraz Day Care dla dzieci
•    Możliwość angażowania się w projekty z zakresu innowacyjnych technologii (Maker Lab - https://hypermedia.pl/#Work)
•    Hektolitry pysznej, gorącej kawy!
•    Możliwość zmiany ścieżki rozwoju poprzez udział w otwartych rekrutacjach wewnętrznych w ramach całej sieci Dentsu Aegis Network
•    Możliwość uczestniczenia w multibrandowych przetargach
•    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B