Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2015-12-07

A A A POLEĆ DRUKUJ

Europejski poziom OKK Kyokushin

Reprezentujący Ostrołękę zawodnicy OKKK przynieśli chlubę swojemu miastu podczas Mistrzostw Europy Open Karate Kyokushin i Pucharze Europy Kyokushin Karate, które odbyły się 5-6 grudnia w Katowicach. Zawody okazały się kolejnymi dniami ukoronowania ciężkiej pracy zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

Aleksander Krajanowski, uczeń Zespołu Szkół nr 5 w Ostrołęce, zdobył I miejsce w konkurencji kata juniorów. Tym samym potwierdził, że Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin nie tylko specjalizuje się w walkach kumite, ale również kata. Tysiące godzin i miliony powtórzeń, różnorodnych technik pod okiem naszych sensei, dały Ostrołęce pierwszego Mistrza Europy w karate kyokushin! Pozostali medaliści: Szymon Niziński zdobył II miejsce w kumite 12-13 lat -50kg. Dominika Pyskło zdobyła III miejsce w kumite 14-15 lat -50kg. Michał Wiśniewski zdobył III miejsce w kumite 14-15 lat -65kg. Reszta naszych zawodników zakwalifikowała się do 1/8 finałów. W imieniu ostrołęckiego samorządu Prezydent Miasta i Przewodniczący  Rady Miasta serdecznie gratulują sukcesów zawodnikom i trenerom OKKK!