2011-07-08

A A A POLEĆ DRUKUJ

Adrian Meronk i Kuba Urbański Mistrzami Polski Juniorów

150x110
Zawodnicy Toya Golf & CC znów na szczycie. W zakończonych 6 lipca Mistrzostwach Polski Juniorów, zwyciężył Adrian Meronk. Jego klubowy kolega – Jakub Urbański wygrał w kategorii do lat 12

Adrian Meronk już od dłuższego czasu utrzymuje dobrą formę. Po 2. miejscu w międzynarodowym turnieju World Junior Golf Series, w tym tygodniu obronił tytuł Mistrza Polski Juniorów z zeszłego roku. Turniej miał bardzo emocjonującą końcówkę. W ostatnim dniu Meronk remisował z Duńczykiem, Simonem Willerem Hauskjoldem Christensenem. Obaj zagrali na par pola. Zwycięzcę wyłoniła dopiero druga dogrywka. Meronk zakończył turniej pięknym birdie z 8 metrów, które dało mu zwycięstwo. Miłą niespodziankę sprawił Jakub Urbański, również z KG Toya, który wygrał w klasyfikacji do lat 12.

Bardzo dobrze wypadł też Jan Szmidt, zajmując 3. miejsce w kategorii chłopców oraz Dominika Gradecka, również z KG Toya, która uplasowała się na 3. miejscu wśród dziewcząt. Turniej odbył się klubie Binowo Park, pod Szczecinem.