SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Łukasz Szelecki odchodzi z Polsat News i dziennikarstwa

Reporter Łukasz Szelecki po 4,5 roku pracy w Polsat News odchodzi ze stacji. Szelecki żegna się w ogóle z dziennikarstwem, przy czym nie ujawnia swoich konkretnych planów zawodowych.

W poniedziałek w programie „To był dzień” został wyemitowany ostatni materiał Łukasza Szeleckiego. Z Polsat News reporter był związany od startu nadawania stacji, czyli od 2008 roku. Pracował też jako dziennikarz i prowadzący program „Co do minuty” oraz przygotowywał materiały do popołudniowego wydania „Wydarzeń” w Polsacie. Wcześniej przez prawie 4 lata pracował w TOK FM.

Obecnie Szelecki deklaruje, że odchodzi z dziennikarstwa. Nie chce jednak zdradzić swoich konkretnych planów zawodowych.

W ub.r. średni udział Polsat News w rynku telewizyjnym wyniósł 1,04 proc. (według danych Nielsen Audience Measurement - zobacz pełne wyniki).

Dołącz do dyskusji: Łukasz Szelecki odchodzi z Polsat News i dziennikarstwa

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nick
Powodzenia!
odpowiedź
User
szczypan
Cóż dziennikarstwo przestało się widać opłacać. Jego mniej i bardziej znani koledzy (koleżanki) uciekają na posadki rzeczników wszystkich możliwych instytucji (głównie publicznych), do własnych firm. Gorzej, że miejsce prawdziwych dziennikarzy zajmują chyba coraz częściej edytorzy treści kształceni na takich warsztatach (bo wstyd to czasem studiami nazwać) jak opisane na jednym z waszych blogów w mieście wojewódzkim na południe od Pomorza. ;) Takie wnioski nasuwają się coraz częściej z lektury wszelakich portali, także tych redagowanych przez sensownych profesjonalnych wydawałoby się wydawców.
odpowiedź
User
Jan Paweł II
Dziennikarstwo opłacalne może było kiedyś dla wąskiej grupki uprzywilejowanych kolegów i rodziny, którzy mieli etaty, dobre kontrakty itp. Reszta miała zapierd... na śmieciówkach i do swojej pracy najlepiej dopłacać z kieszeni rodziców, którzy wiecznych studentów dziennikarstwa mieli utrzymywać. Zyski szły do kieszeni wydawnictw, kolegów producentów itp. Doprowadziło to do tego, że obecnie media zjadają własny ogon, a głupota przekazywana społeczeństwu osiągnęła szczyty.
odpowiedź