SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Cezary Michalski publicystą CrowdMedia.pl. „Planujemy długoterminową współpracę”

Publicysta Cezary Michalski dołączył do zespołu redakcyjnego serwisu dziennikarstwa obywatelskiego CrowdMedia.pl (wydawanego przez firmę Mediana). Współpracuje też z „Newsweek Polska” i „Krytyką Polityczną”

Cezary Michalski Cezary Michalski

- Cezary Michalski będzie pisał u nas zapewne o polityce. Planujemy długoterminową współpracę - przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl Kinga Górska, redaktor naczelna CrowdMedia.pl. - Będzie ostro, będzie celnie, będzie prosto z mostu - zapowiedziano na profilach witryny w social media.

Cezary Michalski od kilku lat współpracuje jako publicysta z „Newsweek Polska” i „Krytyką Polityczną”.

W latach 2006–2008 był zastępcą redaktora naczelnego „Dziennika”, a w latach 90. był redaktorem pism „Brulion” i „Debata”. Był również związany m.in. z Radiem Plus, TV Puls, „Życiem” i „Tygodnikiem Solidarność”.

CrowdMedia.pl to serwis dziennikarstwa obywatelskiego. - W CrowdMedia każdy z Was może opisywać ważne dla siebie wydarzenia, komentować, dyskutować i publikować swoje przemyślenia. Spotykają się tu ludzie o najróżniejszych poglądach, by swobodnie wymieniać się spostrzeżeniami - zachęca witryna.

Dołącz do dyskusji: Cezary Michalski publicystą CrowdMedia.pl. „Planujemy długoterminową współpracę”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zbrojan@interia.pl
WIELCE SZANOWNY PANIE REDAKTORZE CEZARY MICHALSKI!

W Pana artykule "Globalsi i lokalsi - ludzie Donalda Trumpa w Polsce" pewnie wszystko byłoby w porządku / Interia 7.07.2024r,/, gdyby jeszcze napisał Pan go czysto po polsku. Nie rażą mnie globalsi i lokalsi, ale po co Pan pisze: "bo nie mają zdolności budowania kontaktów w rozrastającym się szybko globalnym networku alt-rightowej prawicy." Czy nie można tego ująć zwyczajnie i po polsku: " nie ma zdolności budowania kontaktów w rozrastającej się szybko globalnej sieci nowej, niejednorodnej prawicy? Tak kocham Tuwima i Jego "Ślusarza", ale ten wiersz powstał ponad sto lat temu, a Mikołaj Rej twierdził już w XVI wieku: " niech wszystkie narody po wsze czasy znają, że Polacy nie gęsi i swój język mają". Ale Pan nie żył w XVI wieku, ani sto lat temu więc jako literatowi i poloniście wolno Panu nie znać maksymy Reja, ani "Ślusarza" Tuwima, bo Polska jest w Unii, a Pan jest obywatelem świata. Nieprawdaż?
0 0
odpowiedź